Drukuj

Inteligentne specjalizacje – spotkania dla przedsiębiorców.

Szanowni Państwo,

 Zapraszamy na spotkania branżowe dla przedsiębiorców.

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze stoi przed wyzwaniem określenia inteligentnych specjalizacji województwa lubuskiego. Ich wybór, jest jednym z warunków wstępnych (ex-ante) uzyskania przez województwo lubuskie wsparcia w ramach funduszy europejskich.

Najważniejszym elementem procesu jest wskazanie branż, które zapewnią naszemu regionowi osiąganie sukcesów, a także wyznaczenie kierunków prac badawczo-rozwojowych i innowacyjnych.
W tym celu niezbędne jest przeprowadzenie konsultacji z branżami o największym potencjale rozwojowym. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w spotkaniach w formie konsultacji różnych środowisk, które odbędą się:

15  maja w Zielonej Górze (Hotel Dana Hotel &Spa, al.Wojska Polskiego 79), godz. 9:30

16 maja w Gorzowie Wielkopolskim Hotel Gracja ( ul.gen.J.Dąbrowskiego 20b), godz. 9:30

Zachęcamy do udziału przedsiębiorców, przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji branżowych, instytucje otoczenia biznesu, przedstawicieli świata nauki z branż, w szczególności;

·         motoryzacyjnej,

·         metalowej,

·         usług środowiskowych,

·         usług medycznych, drzewnej,

·         papierniczej,

·         informatycznej/ICT,

·         meblarskiej oraz

·         branż powiązanych.

 

Spotkania te są szansą do zabrania głosu w ramach prowadzonych badań, a także pozyskania informacji nt. procesu wyboru specjalizacji.

 

Spotkania potrwają 2-3 godziny. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, zapewniony jest również catering. Potwierdzenie uczestnictwa prosimy składać poprzez stronę internetową: http://bluehill.pl/lubuskie/  Liczba miejsc w ramach spotkania jest ograniczona, prosimy o rejestrację do 9 maja.

 

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres lubuskie@bluehill.pl oraz do Pani Edyty Szumidło (edyta.szumidlo@bluehill.pl), 504 096 379.