Drukuj

Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego

ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra

Departament Rozwoju Regionalnego

ul. Chrobrego 1-3-5, 65-043 Zielona Góra

 

Dyrektorka – Katarzyna Drożak

Zastępczyni Dyrektorki – Małgorzata Mizera-Wołowicz

tel.  sekretariat 68 456 52 89,

Wydział ds. Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020

e-mail i nr telefonu:

Marta Kolczyńska: m.kolczynska@lubuskie.pl, tel. 68 456 54 55,

Tomasz Przybyła: t.przybyla@lubuskie.pl, 68 456 54 55,

Bartłomiej Kobiernik: b.kobiernik@lubuskie.pl, 68 456 52 54,

Jacek Dobrowolski: j.dobrowolski@lubuskie.pl, 68 456 52 54,

Renata Klauza: r.klauza@lubuskie.pl, 68 456 52 94,

Marta Czarnecka-Susłowicz: m.czarnecka@lubuskie.pl, 68 456 52 58,

Jan Rzeszotnik: j.rzeszotnik@lubuskie.pl, 68 456 52 58,

Wojciech Walewski: w.walewski@lubuskie.pl, 68 456 54 63,

Adrian Mirosławski: a.miroslawski@lubuskie.pl, 68 456 54 63,

 

 

W przypadku pytań prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Biuro Regionalne Województwa Lubuskiego w Brukseli
Avenue Palmerston 3
B-1000 Bruksela
Belgia
Tel.+32 2 234 68 56
Fax.+32 2 234 68 59
bruksela@lubuskie.pl