Drukuj

Zagłosuj na lubuskie inwestycje w plebiscycie telewizyjnym „Ale się zmieniło”!

Zobacz, oceń, zagłosuj! To hasło plebiscytu telewizyjnego najciekawsze inwestycje minionego 10-lecia. Widzowie mogą w nim wybierać najciekawsze inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich we wszystkich regionach także w naszym.

W organizowanym przez Telewizję Polską S.A. (antenę TVP Regiony) plebiscycie widzowie mogą zagłosować na jedną inwestycję – najciekawszy ich zdaniem – projekt w każdym z regionów. W sumie zaprezentowanych zostanie 80 inwestycji dziennikarzy i ekspertów (po 5 z każdego województwa). Głosować można od 14 do 29 kwietnia wchodząc na stronę www.10latwUE.pl.

Poniżej zostały zaprezentowane inwestycje z woj. lubuskiego, które zostały nominowane do udziału w Plebiscycie.

Dodatkowo od 14 kwietnia na antenie TVP Regionalna i Ośrodkach Regionalnych Telewizji Polskiej prezentowane będą filmy pokazujące 5 wybranych projektów w każdym regionie. Wśród nominowanych projektów znalazły się inwestycje drogowe, projekty turystyczne, edukacyjne oraz innowacje. Dziesięć lat w UE to dla mieszkańców Polski tysiące projektów i miliony Euro. Warto poznać te najciekawsze i wybrać te, które najbardziej przyczyniły się do rozwoju naszych małych ojczyzn.

Zapraszamy do głosowania na inwestycje z województwa lubuskiego!

Plebiscyt to jedno z działań prowadzonych przez Telewizję Polską, we współpracy z Ministerstwem Infrastruktury i Rozwoju oraz urzędami marszałkowskimi w ramach obchodów 10. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.