Drukuj

Zapraszamy na Piknik Rodzinny Funduszy Europejskich!

W tym roku przypada 10. rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej. 1 maja na parkingu przy zielonogórskiej Palmiarni odbędzie się Piknik Rodzinny Funduszy Europejskich. – To znakomita okazja do świętowania, ale i zaprezentowania mieszkańcom naszego regionu inwestycji i przedsięwzięć dofinansowanych z funduszy europejskich – przekonuje marszałek Elżbieta Polak. Nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin, na scenie zagrają finaliści The Voice of Poland, będzie wielki tort i gar pysznej zupy. A o 15.00 zapraszamy do wspólnej rodzinnej fotografii.

Doskonałym sposobem pokazania Lubuszanom, jak Unia Europejska zmieniła nasze życie będą „Dni Otwarte FE”, które w całym kraju odbędą się w dniach 1-11 maja. W naszym województwie do pokazania swoich projektów od kuchni zgłosiło się ponad 40 beneficjentów. Będzie to okazja, aby pochwalić się i wspólnie cieszyć z cywilizacyjnego skoku, który dokonał się na naszych oczach.

Inauguracją Dni Otwartych będzie Piknik Rodzinny Funduszy Europejskich, na który marszałek Elżbieta Polak zaprasza wszystkich Lubuszan 1 maja. Impreza odbędzie się na parkingu obok zielonogórskiej Palmiarni i będzie wielką prezentacją osiągnięć beneficjentów, którzy stworzyli projekty z różnych dziedzin. Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin, specjalnie dla Lubuszan zagrają m.in. Mateusz Ziółko, Jagoda Kret, Michał Grobelny, czyli uczestnicy telewizyjnego programu The Voice of Poland oraz zespół Las Melinas